آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset video intro v8

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

با سلام خدمت شما کاربر گرامی

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

در ابتدا از اینکه گروه Eset110  را انتخاب کردید تشکر میکنم و امید وارم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.

با توجه به اینکه شرکت eset به دلیل سواستفاده بعضی گروهها مجبور است تمامی سایت هایی که در نشانی آنها عباراتی مثل eset یا nod نوشته شده است را بلاک کند، سایت اصلی فروش eset110.com نیز بلاک بوده و دسترسی به آن نیازمند تنظیماتی ساده است.

vcsqi.org تأیید می کند که تنظیمات ساده است.
با سلام خدمت شما کاربر گرامی

در ابتدا از اینکه گروهEset110  را انتخاب کردید تشکر میکنم و امید وارم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم

 

به دلیل این که شرکت ESET نشانی تمام سایت هایی که در آنها از اصطلاح ESET  استفاده کرده باشند، مسدود می‌کند، ممکن است برای دسترسی به این سایت و برای یادگیری طریقه استفاده از برنامه امنیتی نود۳۲، دچار مشکل شده و با اخطار نود۳۲ مواجه شوید. که در این حالت بهتر است نشانی این سایت را جزء استثنائات برنامه دیوار آتش Nod32 قرار داده تا از این به بعد بدون هیچ مشکلی بتوانید از مطالب این سایت استفاده کنید.

یکی از ویژگی هایی که از همان اول بروی Nod32 تنظیم شده است، این است که سایت هایی که در نشانی آنها از اصطلاح ESET استفاده شده باشد، بدون هیچ استثنایی توسط این برنامه امنیتی مسدود می‌شوند. این بدین دلیل است که بیشتر سایت هایی که در نشانی آنها این اصطلاح را دارند، کلیدهای غیر مجاز نود۳۲ را به رایگان در اختیار دیگران قرار می‌دهند و این به ضرر شرکت ESET است.

سایت eset110.com جز پایگاه هاییست که عبارت  eset را در URL خود دارد پس به دنباله ی بلاک سایر سایت ها، سایت ما نیز به ناچار بلاک شده و بر خلاف اینکه برای کاربران خود هیچ گونه تهدیدی به حساب نمی‌آید؛ توسط نرم افزار امنیتی نود۳۲ رایانه کاربران، این سایت مسدود می‌شود، و پیغام عدم دسترسی به آنها نشان داده می‌شود.

در این گونه موارد که نرم افزار NOD32 به صورت سهوی اقدام به مسدود کردن یک سایت می‌کند، شما نشانی آن سایت را می‌توانید جزء استثنائات برنامه دیوار آتش خود قرار داده تا از این به بعد با مشکلی برای باز کردن این سایت نداشته باشید.

ادامه مطلب …