نرم افزار eset cybersecurity نرم افزار ESET Cybersecurity 1000x564x3417387692246072682

نرم افزار ESET Cybersecurity

نرم افزار ESET Cybersecurity

راهکار امنیتی سازگار با سیستم عامل “Mac

نرم افزار ESET Cybersecurity با طراحی منحصر به فرد جهت حفاظت از رایانه های مجهز به سیستم عاملهای “Mac OS” طراحی و ارائه گردیده است. نصب آسان، رابط گرافیکی کاربر پسند، قدرت بالای ویروس یابی، استفاده حداقلی از منابع سیستمی و عدم ایجاد سربار در عملکرد سیستم از مهمترین امکانات و ویژگیهای موجود در این محصول می باشد.

eset110.cyersecurity نرم افزار eset cybersecurity نرم افزار ESET Cybersecurity eset110

مزایای نرم افزار “ESET Cybersecurity

نرم افزار ESET Cybersecurity موثرترین سیستم حفاظتی در مقابل تهدیدات امنیتی بوده و  برای آن دسته از کاربرانی است که از سیستم عاملهای “Mac OS” استفاده می نمایند طراحی گردیده است.

 •  حفاظت در مقابل آلودگی سایر سیستم عاملها –  این محصول قادر به شناسایی ویروسهای طراحی شده برای سیستم عاملهای ویندوز بوده و هنگام اتصال رایانه کاربر به شبکه در صورت مشاهده اقدام به پاکسازی انها می نماید.
 •  تنظیمات پیشرفته – وجود تنظیمات پیشرفته از قبیل: تعیین سطح اسکن، مسیرهای اختصاصی، تعریف محدوده حجم فایلها  جهت اسکن، تعیین حداکثر زمان لازم جهت اسکن هر فایل و …
 •  حفاظت کامل – نرم افزار ESET Cybersecurity با استفاده از اسکنر پر سرعت و هوش مصنوعی پیشرفته خود کلیه داده ها را لحظه به لحظه بررسی نموده و در صورت آلودگی اقدام به پاکسازی آنها می نماید.

eset110.cyersecurity2 نرم افزار eset cybersecurity نرم افزار ESET Cybersecurity eset110

امکانات و ویژگیها

نرم افزار ESET Cybersecurity با تکیه بر هوش مصنوعی پیشرفته و اسکنر قدرتمند خود رایانه کاربر را در مقابل طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی شناخته شده و ناشناخته مورد حفاظت قرار می دهد.

 • Effective Detection

  افزودن یک لایه حفاظتی اضافه به ماژول امنیت اینترنت شرکت “Apple” موجود در سیستم عامل، مسدود نمودن دسترسی افراد غیر مجاز از طریق شبکه به منظور سرقت اطلاعات کاربر، شناسایی بدافزارها و کدهای مخرب موجود در حافظه ها و ابزارهای ذخیره سازی جانبی و ایمیلها از جمله امکانات ارائه شده در محصول فوق می باشد.

 • Proactive Protection

  نرم افزار “ESET Cybersecurity قادر به شناسایی ویروسهای نوظهور، جاسوس افزارها و وب سایتهای آلوده بوده و با جلوگیری از ورود و گسترش کدهای مخرب به رایانه کاربر امنیت کاملی را فراهم می نماید.

 • Engineered for Mac

  Enter content here

 

محصولی ساده و قدرتمند

شرکت “ESET” با درک از مشغله روزمره کاربران سعی در ارائه محصولی قدرتمند و سریع جهت حفاظت از اطلاعات آنها در فضای اینترنت نموده است.

 • حفاظت کامل و یکپارچه در مقابل  حجم عظیمی از تهدیدات امنیتی تحت وب با استفاده از ماژولهای ، “Web-Access”، “Protocol Filtering “ و اسکن عمیق داده ها و بسته های اطلاعاتی و ارتباطی را با نرم افزارهای امنیتی شرکت “ESET تجربه نمایید.
 • حفاظت کامل از فایلهای موجود در حافظه های جانبی و دیسکهای نوری مخصوصا در هنگانم باز شدن اتوماتیک آنها.
 • شناسایی و حذف “Rootkit” ها قبل از ورود به رایانه از دیگر امکانات موجود در نرم افزارهای شرکت “ESET می باشد. این بدافزارها اقدام به سرقت اطلاعات شخصی و محرمانه کاربر  نموده  و یک کانال ارتباطی به منظور در اختیار گرفتن کنترل رایانه برای خرابکاران ایجاد می نمایند.

 

امنیت برتر برای محصول برتر

 • به روز رسانی مخزن ویروس و ماژولهای نرم افزار بطور پیوسته و بی وقفه سبب ارتقاء امنیت و افزایش ضریب ایمنی رایانه می گردد.
 • قابلیت استفاده حداقلی از منابع سیستمی بطور مثال امکان اسکن کامل دیسک سخت در پس زمینه فعالیتهای سیستم به منظور عدم ایجاد سربار در کارایی.

تصوری از محیط برنامه:

eset110.cyersecurity3 نرم افزار eset cybersecurity نرم افزار ESET Cybersecurity eset110

قابلیتهای افزوده شده رایگان

پروانه بهره برداری نرم افزارهای امنیتی شرکت بر اساس تعداد سخت افزار  ثبت می گردند. بدین معنی که:

 1. در صورت استفاده از چند سیستم عامل بر روی یک رایانه می توان از یک پروانه بهره برداری بطور مشترک استفاده نمود و نیازمند ثبت پروانه بهره برداری برای هریک از آنها بطور مستقل نمی باشد.
 2. امکان ترکیب پروانه بهره برداری برای سیستم عاملهای “Windows” و “Mac” درون یک پروانه بهره برداری وجود دارد.

Picture1 نرم افزار eset cybersecurity نرم افزار ESET Cybersecurity Picture1

تست نسخه های پیش تولید (بتا)

اکنون می توانید آخرین نسخه های پیش تولید (بتا) را دریافت نموده و با نصب آنها از جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات و تکنولوژی های ارائه شده در محصولات شرکت “ESET” مطلع گردید.

 

Picture3 نرم افزار eset cybersecurity نرم افزار ESET Cybersecurity Picture3

 

اولین محصول مطابق با “Mac OS”

شرکت “ESET” اولین شرکت تولید کننده نرم افزارهای امنیتی در دنیا می باشد که موفق به دریافت گواهینامه “ICSA” برای تولید محصول ضد ویروس مخصوص سیستم عاملهای “Mac OS” گردیده است.

 

Picture4 نرم افزار eset cybersecurity نرم افزار ESET Cybersecurity Picture4 e1407116452755
نیازمندی های سیستم:
 • ۳۲-bit (x86) / 64-bit (x64), Intel®

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *