فایروال gateprotect نسل جدید فایروال فایروال Gateprotect نسل جدید فایروال eset 1 710x270

فایروال Gateprotect نسل جدید فایروال

فایروال Gateprotect نسل جدید فایروال

فایروال سخت افزاری UTM نسل جدید گیت پروتکت

شرکت گیت پروتکت آلمان یکی از تولید کنندگان پیشتاز در راهکارهای مدیریت امنیت اطلاعات در شبکه است. ( فایروال Gateprotect نسل جدید فایروال ) محصولات تولیدی این شرکت شامل دستگاه های مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM)، دیواره های آتش (Firewall)، و VPN Clients می باشد.
راهکارهای گیت پروتکت آخرین قابلیت های امنیتی در شبکه را مانند: Firewall، Bridging، VLAN، Single Sign-on، Traffic Shaping، QoS، IPSec/SSL (X.509)، IDS/IDP، ضد ویروس، ضد هرزنامه و Https Proxy را در یک سیستم واحد ارائه می دهد.

 

جدا از توجه به سطح بالای فن آوری به کار گرفته شده در محصولات گیت پروتکت، تمامی این محصولات دارای یک ویژگی خاص هستند؛ eGUI محیط کاربری گرافیکی ارگونومیک. گیت پروتکت تنها تولید کننده محصولات xUTM در دنیا است که استانداردهای ISO 9241 را در تولید این محصولات به کار گرفته است. فایروال Gateprotect نسل جدید فایروال
با فناوری منحصر به فرد و ثبت شده eGUI (محیط کاربری گرافیکی ارگونومیک) و مرکز فرمان (Command Center) جدید، گیت پروتکت استاندارد جدیدی را در ساختار و مدیریت سیستم های UTM آغاز کرده است.
فناوری جدید eGUI به گونه بسیار قابل توجهی امنیت اطلاعات سازمان ها را ارتقا می دهد و در عین حال نگهداری و پشتیبانی روزانه سیستمی را بسیار موثر و کارآمد می کند. در نتیجه مشتریان گیت پروتکت صرفه جوئی بسیاری را در هزینه های اجرائی می کنند.

 

eset (1) فایروال gateprotect نسل جدید فایروال فایروال Gateprotect نسل جدید فایروال eset 1

را بسیار موثر و کارآمد می کند. در نتیجه مشتریان گیت پروتکت صرفه جوئی بسیاری را در هزینه های اجرائی می کنند.
همه UTMهای نسل جدید گیت پروتکت، امنیت کارکرد را در همه سطوح و در همه سرویس ها، از لایه ۲ گرفته تا لایه ۸ با روش های مبتنی بر هویت کاربر ترکیب نموده اند.

 

Traffic Shaping با توجه به سطح کاربر پیکربندی خاص سرویس ها در سطح کاربر و پیکربندی سرویس ها برای کاربران و گروههای اکتیو دایرکتوری فعال سازی سرویس ها در اینترنت
امکان پیکربندی سرویس های آتی (Future Proof)
ورود یکباره از طریق Kerberos با وارد شدن در ویندوز دامین
امکان ورود به سیستم از طریق مرورگر مستقل از سیستم عامل

 

 

 

 • سری O

  طراحی شده برای شرکت های کوچک با دفاتر راه دور
  گستره وسیعی از محصولات گیت پروتکت جهت استفاده در انواع شبکه ها طراحی و تولید شده اند که همگی شامل امکانات استاندارد برای تجهیزات امنیتی می باشند.
  سری O برای شرکت هایی با ۱۰ الی۲۵ کاربر توصیه می شوند.

 • سری A

  طراحی شده برای شبکه های سازمانی کوچک و متوسط
  این سری دارای امکاناتی مانند HA، VLAN، xUA با امکان sign-on، bridging، VPN SSL با گواهینامه x.509 و IPsec، ضدهرزنامه با شناسایی بلادرنگ، ضدویروس، شناسایی نفوذگران، فیلتر وب و فناوری eGUI است.
  سری A برای شرکت هایی با ۵۰الی۲۵۰ کاربر توصیه می شوند.

 • سری X

  Enterprises
  ترکیبی از سخت افزار با کارایی بالا، رمزنگاری VPN برای ارتباط سریع با دفاتر و کارمندان راه دور و انبوهی از امکانات، GPX 800 را بهترین UTM برای هر سازمانی با شبکه بزرگ نموده است .
  همچنین به لطف وجود فناوری eGUI، این دستگاه کاربرپسندترین دستگاه موجود در بازار است.
  سری X برای شرکت هایی با ۲۵۰ الی۱۰۰۰ کاربر توصیه می شوند

 • سری Z

  طراحی شده برای سازمان های بزرگ
  ترکیب شش پورت SFP برای LWL یا اتصالات فیبرنوری، شتابدهنده رمزنگاری VPN برای ارتباط سریع با دفاتر و کارکنان راه دور و بازه وسیعی از امکانات در یک دستگاه، باعث شده است که GPZ 2500 انتخاب مناسبی برای سازمان های بزرگ باشد.
  سری Z برای شرکت هایی با ۱۰۰۰ الی۱۰۰۰۰ کاربر توصیه می شوند

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *