جوایز و گواهینامه ها

جوایز و گواهینامه ها

 

شرکت “ESET” بیش از ۲۰ سال است که به عنوان پیشروترین شرکت در عرصه طراحی و ارائه برترین محصولات امنیتی در سراسر جهان شناخته می شود. محصولات متنوع امنیتی این شرکت با یک هسته یکسان و قدرتمند کلیه سیستم عاملها و سرورهای مختلف را مورد حفاظت قرار می دهد و در عزصه بین المللی موفق به دریافت جوایز و گواهینامه های متععدی از مراکز مقایسه کننده نرم افزارهای امنیتی گردیده است.

 

جوایز و گواهینامه ها

شرکت “ESET” موفق به دریافت بیشترین نشان “VB 100%” از سازمان بولتن  ویروس به دلیل شناسایی کامل کدهای مخرب “ITW” و همچنین سرعت و کارایی گردیده است و رکورد بی نظیری را نسبت به سایر نرم افزارهای امنیتی بدست آورده است.

VirusBulletin_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها VirusBulletin eset110

 

نسخه شبکه ای نرم افزار “ESET Smart Security در آزمونهای مستقل سازمان “PassMark Software” موفق به کسب رتبه اول به عنوان سریعترین و کارآمد ترین نرم افزار امنیتی  گردید.

PassMark_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها PassMark eset110

 

مجله نرم افزاری Windows IT Pro” در سال ۲۰۰۱ محصولات امنیتی نسخه ۴ شرکت “ESET” را به عنوان برنده نشان برنز در بین برترین نرم افزارهای امنیتی معرفی نمود.

WindowsITPro_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها WindowsITPro eset110

 

شرکت “ESET” در آزمونهای مقایسه ای لابراتوار “AV-Comparatives” رکورد دار دریافت بالا ترین نشان “+Advanced” در بخش تست حفاظت پیشگیرانه (هوش مصنوعی)  می باشد.

AVC__eset10 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها AVC  eset10

 

نرم افزارهای حفاظتی تحت شبکه شرکت اسلواکی “ESET” عنوان نرم افزار برتر را از نگاه خوانندگان مجله “Information Security” در سال ۲۰۱۱ میلادی کسب نمود.

InfoSecurityGold_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها InfoSecurityGold eset110

 

در سال ۲۰۰۹ نرم افزار “ESET Smart Security در آزمونهای مقایسه ای مجله معتبر و مشهور صنعت فنآوری اطلاعات “SC Magazine موفق به کسب امتیاز ۵ از ۵ (پنج ستاره) شد.

SC_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها SC eset110

 

راهکارهای امنیتی ارائه شده شرکت “ESET” برای حفاظت از گوشی های تلفن همراه  موفق به شناسایی کامل بدافزارها و کدهای مخرب در آزمونهای این مرکز گردید.

WestCoastLabs_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها WestCoastLabs eset110

 

شرکت “ESET” به عنوان برترین نرم افزار امنیتی در حوزه امنیت در شبکه های کوچک و متوسط  از طرف مجله مکزیکی معتبر و مشهور  “Compuguia” معرفی شده است.

Compuguia_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها Compuguia eset110

 

در سال ۲۰۰۹، محصولات امنیتی شرکت “ESET” در یک نظر سنجی که میان کاربذان حرفه ای رایانه ای و توسط مرکز تحقیقات ژاپنی و بر مبنای “ASCII”  انجام گرفت به عنوان بهترین و کاربرپسند ترین محصولات امنیتی انتخاب شد.

ASCII_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها ASCII eset110

 

با توجه به نتایج و آمارهای سال ۲۰۰۸  ارائه شده سایت Forbes محصولات امنیتی شرکت “ESET” مجهز به یکی از سریعترین و موثرترین اسکنرهای ویروسی می باشد که تا کنون در هیچ نرم افزار مشابهی دیده نشده است.

Forbes_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها Forbes eset110

 

دریافت نشان “Editors’ Choice” از کمپانی “CNET” به عنوان برترین و کارآمد ترین نرم افزار ضد ویروس و انتخاب آن به عنوان نرم افزار برتر در صنعت نرم افزارهای امنیتی.

TUV_eset110 جوایز و گواهینامه ها جوایز و گواهینامه ها TUV eset110

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *