آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset video intro v8

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

با سلام خدمت شما کاربر گرامی

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

در ابتدا از اینکه گروه Eset110  را انتخاب کردید تشکر میکنم و امید وارم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.

با توجه به اینکه شرکت eset به دلیل سواستفاده بعضی گروهها مجبور است تمامی سایت هایی که در نشانی آنها عباراتی مثل eset یا nod نوشته شده است را بلاک کند، سایت اصلی فروش eset110.com نیز بلاک بوده و دسترسی به آن نیازمند تنظیماتی ساده است.

vcsqi.org تأیید می کند که تنظیمات ساده است.
با سلام خدمت شما کاربر گرامی

در ابتدا از اینکه گروهEset110  را انتخاب کردید تشکر میکنم و امید وارم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم

 

به دلیل این که شرکت ESET نشانی تمام سایت هایی که در آنها از اصطلاح ESET  استفاده کرده باشند، مسدود می‌کند، ممکن است برای دسترسی به این سایت و برای یادگیری طریقه استفاده از برنامه امنیتی نود۳۲، دچار مشکل شده و با اخطار نود۳۲ مواجه شوید. که در این حالت بهتر است نشانی این سایت را جزء استثنائات برنامه دیوار آتش Nod32 قرار داده تا از این به بعد بدون هیچ مشکلی بتوانید از مطالب این سایت استفاده کنید.

یکی از ویژگی هایی که از همان اول بروی Nod32 تنظیم شده است، این است که سایت هایی که در نشانی آنها از اصطلاح ESET استفاده شده باشد، بدون هیچ استثنایی توسط این برنامه امنیتی مسدود می‌شوند. این بدین دلیل است که بیشتر سایت هایی که در نشانی آنها این اصطلاح را دارند، کلیدهای غیر مجاز نود۳۲ را به رایگان در اختیار دیگران قرار می‌دهند و این به ضرر شرکت ESET است.

سایت eset110.com جز پایگاه هاییست که عبارت  eset را در URL خود دارد پس به دنباله ی بلاک سایر سایت ها، سایت ما نیز به ناچار بلاک شده و بر خلاف اینکه برای کاربران خود هیچ گونه تهدیدی به حساب نمی‌آید؛ توسط نرم افزار امنیتی نود۳۲ رایانه کاربران، این سایت مسدود می‌شود، و پیغام عدم دسترسی به آنها نشان داده می‌شود.

در این گونه موارد که نرم افزار NOD32 به صورت سهوی اقدام به مسدود کردن یک سایت می‌کند، شما نشانی آن سایت را می‌توانید جزء استثنائات برنامه دیوار آتش خود قرار داده تا از این به بعد با مشکلی برای باز کردن این سایت نداشته باشید.

برای انجام این کار ما به شما نحوه تنظیمات نشانی سایت های مستثنی را به دو روش یاد می‌دهیم.

روش اول آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset :

استفاده از فایل کانفیگ

۱. ابتدا  فایل کانفینگ زیر را به همراه آموزش دانلود کرده و از حالت فشرده کنید و طبق آموزش زیر یا آموزش موجود در فایل زیپ از آن استفاده کنید

دانلود فایل

۲٫ وارد برنامه آنتی ویروس شوید سپس وارد گزینه   Setup طبق عکس زیر شوید ( شماره ۱) و سپس در قسمت پایین صفحه ستاپ بر روی گزینه import and exports settings…( شماره۲ )کلیک کنید.

http://eset110.com/ آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset 1

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

  1.  سپس طبق عکس زیر گزینه مطمئن شوید گزینه import settings انتخاب شده باشد. سپس بروی دکمه جستجو در پایین صفحه (شماره ۴ عکس) کلیک کنید، فایل کانفینگی که از ایمیل یا صفحه تعیید پرداخت همراه با همین فایل آموزشی دانلود کردید (xml) را انتخاب کنید دکمه OK را بفشارید(۵)

 

http://eset110.com/ آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset 2

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

توجه:

با وارد کردن فایل کانفیگ بالا مشکل زرد شدن آنتی ویروس هم حل میشود.

روش دوم آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset :

برای این کار اول باید پنجره تنظیمات پیشرفته یا Advdanced Setup نود ۳۲ را باز کنید. برای این کار کلید F5 از صفحه کلید را بفشارید. اگر بروی تنظیمات رمزی نگذاشته باشید، پنجره تنظیمات پیشرفته برای شما باز می‌شود، در غیر این صورت رمز پنجره تنظیمات را باید وارد کنید. مثل تصویر

 

http://eset110.com/ آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset 3

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

حالا باید از فهرست درختی سمت چپ این پنجره به بخش Web and Email و سپس web access protection   بروید. حال بروی عبارت URL address management کلیک کنید. پنجره تنظیمات پیشرفته شما شبیه تصویر زیر می شود؛به عنوان چهارمین مرحله باید بروی دکمه Add کلیک کنید و در پنجره ای که برایتان باز می‌شود، در قسمت مورد نظر عبارت *eset*  یا *eset110* یا *eset110.com*وارد کنید. به جای این نشانی هر نشانی ای را که قصد مستثنی کردن آن را دارید را می‌توانید وارد کنید و بروی OK کلیک کنید.

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset 4

آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset

حال نشانی این سایت جزء فهرست های استثنائات قرار گرفته است، و در صورتیکه ESET وبلاگ را بلاک کرد شما براحتی میتوانید وارد شوید.

امیدوارم از آموزش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس eset استفاده کرده باشید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *